Blogger Tema İndir Arşiv v2

Merhaba arkadaşlar bu makalemizde yine sizlere bir birinden güzel blogger temalarının yer aldığı bir arşiv oluşturduk, Blogger tema indir arşiv v2 dosyasının içerisinde özellikle responsive temalardan oluşan vede siteleriniz için en ideal hızlı temaları seçtik, Siteleriniz için en özel vede kaliteli temaları buradan toplu halde indirebilirsiniz.

Blogger Tema İndir Arşiv V2

Tüm blogcuların vede site sahiplerinin arşivinde olması gereken harika temaları kurulum dosyaları ile birlikte sizlere sunuyoruz, Alt kısımda örnek temalardan bazılarını sizlerle paylaştık, arşivin içerisinde aşağıdaki temalar yer almaktadır, umarız beğenirsiniz, güle güle kullanmanız dileğiyle.

Temaları indirmek için en alt kısımdaki download bölümüne göz atabilirsiniz, tüm temalar tek bir dosyada paylaşıma sunulmuştur.

Blogger Tema İndir Arşiv v2

1-PopCorn Blogger TemplatePopCorn Blogger Template

Dizi, Film, Magazin vebenzeri sitelerde kullanabileceğiniz harika bir temadır, Slider manşet sistemi ile ana sayfada sitenize özel görsel alan yaratılmıştır.

Tema Demo

2-Firenze Blogger Template

Firenze Blogger Template

Moda blogger’ları için özenle seçmiş olduğumuz harika bir temadır, Modacı arkadaşlar bu temayı kendi sitelerinde ücretsiz olarak kullanabilirler.Bu temayı aşağıda yer alan arşivin içerisinde bulabilirsiniz.Temanın demosunu incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Tema Demo

3-Futura Blogger TemplateFutura Blogger Template

Moda, magazin, yemek tarifleri ve özel kişisel bloglar için kullanabileceğiniz harika bir temadır, bu temaya ücretsiz olarak sahip olabilir ve sitenize yükleyebilirsiniz.

Tema Demo

4-Avant Garde Blogger TemplateAvant Garde Blogger TemplateKişisel bloglar için en ideal responsive blogger temalarının başında gelen avant garde teması, sade ve şık tasarımı ile göz dolduran vede seo için en ideal temalardan birisidir.Kişisel blog yazarlarının en çok kullandığı bu tema adsense yerleşimi içinde sizlere kolaylıklar sağlamaktadır.

Tema Demo

5-Renovate Blogger Template

Renovate Blogger TemplateSora templates tarafından geliştirilen hızlı ve seo açısından kaliteli temalardan birisi olan renovata blogger temasını kişisel blog ve paylaşım sitelerinizde kullanabilirsiniz, Arşivimizin en kaliteli temalardan birisi olan bu temayı sizlere sohbetgen.com farkı ile ücretsiz olarak sunuyoruz.

Tema Demo

6-Nano Mag Blogger Template

Nano Mag Blogger TemplateNano mag blogger teması teknoloji tutkunlarının en beğendiği temalardan birisidir, Adsense içinde ideal bir tasarıma sahiptir, adsenseye önem veren site sahipleri bu temayı mutlaka sitelerinde kullanabilirler.Blog sitelerinde adsense yerleşimini el ile yaparak yerleştirdiğinizde harika bir görünüme sahip olmaktadır.Temanın demo sayfasını ziyaret ettiğinizde ne kadar kaliteli bir tema olduğunu göreceksiniz.

Tema Demo

7-Arbutus Minimal Blogger Template

Arbutus-Blogger-Template

Arbutus görsellik bakımından vede site açılış (pagespeed) testi bakımından oldukça hızlı bir temadır, arşivimizde yer alan harika bir temayı sizlerde magazin, görsel paylaşım, video sitelerinizde kullanabilirsiniz.

Tema Demo

8-Film Reviews Blogger Template

Film-Reviews-Blogger-Template

Blogger film sitesi veya blogger film teması arıyorsanız bu tema tamda sizler için özenle tasarlanmıştır, temayı anlatmaya gerek yok alt kısımdaki demo sayfasını ziyaret ederek gerekli tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Tema Demo

9-Clean Mag Blogger Template

Clean Mag Blogger Template

Sporcular için özenle tasarlanmış harika bir temadır, sportif paylaşımlarda bulunacaklar için harika bir temadır.Arşivimizde yer alan bu temaya ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Tema Demo

10-Sora Responsive Blogger Teması

Sora-Heaven-Responsive-Blogger-TemplateSora templates’in en ünlü ve en çok temalarından birisi olan Sora Heaven temasını her türlü sitenizde kullanabilirsiniz, Adsense için ideal yapısı, %100 mobil uyumlu tasarımı, kaliteli grafik tasarımı ile sitenizi uçuracak harika temalardan birisidir.Daha fazlası için demo sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tema Demo

Blogger tema indir arşiv v2’de yer alan temaların tanıtımlarını sizlere yaptık aşağıdaki bölümden tüm temaları tek bir tık ile indirebilirsiniz.Sizler için tüm temaları bir araya getirdik hemen indirmek için aşağıdaki download linkine tıklayabilirsiniz.

Blogger Tema İndir Arşiv v2 Download

Blogger tema indir arşivimizde yer alan tüm temalar ücretsiz olarak paylaşılmıştır, tema kurulumu ve kullanımı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz bizlere yazabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir