Blogger Technext Teması ( Responsive )

Blogger kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış blogger technext teması %100 mobil uyumluluk kalitesi ile site sahiplerinin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.Kaliteli vede ziyaretçilerin göz zevkine hitap eden bir temaya sahip olmayı herkes ister, Tech Next blogger teması sizlerin tüm düşüncelerini alt üst edecek tasarımı ile ücretsiz olarak paylaşıma sunulmuştur.

SEO açısından oldukça başarılı ve sizlerin reklam gösterimlerini en iyi şekilde sağlamak adına yapılan reklam yerleşim alanları ilede sizleri fazlasıyla memnun edecektir.Sizler bu temayı kişisel blog, video blog, haber, magazin tarzı sitelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tech Next Tema Özellikleri;

  • %100 mobil uyumlu responsive tasarım
  • Seo uyumlu ve Adsense destekli reklam alanları için geliştirilmiş tasarım
  • Farklı kategorilere göre gösterim yapan manşet alanı
  • Temaya entegre edilmiş sosyal ağ beğen butonları.
  • Resimli benzer yazılar özelliği
  • Sidebar’da kayan son eklenen yazılar özelliği.
  • Özel tasarım yorum alanı.

Temanın özellikleri saymakla bitmez daha fazlası için temanın demo sayfasına göz atabilirsiniz.Demo sayfasını ziyaret ettikten sonra emin olun sizlerde çok beğeneceksiniz.

Blogger Technext Teması İndir

Blogger Technext Teması ( Responsive )

 

 

Temayı ve paylaşımlarımızı beğendiyseniz lütfen yorum yazarak veya sosyal ağ paylaş butonlarına tıklayarak bizlere destek olun sizlerin desteği bizleri her zaman daha yukarılara taşıyacaktır.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir