Bioshock’un İlk 15 Dakikası Sizlerle!

Bioshock: The Collection adı ile gelecek olan yeni oyun için 2K kalitede tanıtım videosu yayınlandı.

Son dönemlerin en çok ilgi çeken oyunlarından birisi olan Bioshock, yeni versiyonu ile oyuncuları karşılayacak. Uzun zamandan beri yeni versiyonu ile ilgili piyasada beklenti yaratan Bioshock’un yeni versiyonunun Bioshock: The Collection olacağı kesinleşirken, oyun için yayınlanan son video ile birlikte beklentiler de daha da arttırılmış oldu.

Bioshock: The Collection  adı ile yayınlanan tanıtım videosunda 2K kalitede bir görüntü paylaşılırken 15 dakikalık tanıtım görüntüsü ile birlikte pek çok kişinin oyun hakkındaki soru işaretleri de giderilmiş oldu.

Grafikler Geliştirilmiş

Bioshock: The Collection ile birlitke en çok dikkat çeken özellik grafikler oldu. 2007 yılında piyasaya sunulan ilk versiyonda grafikler dönem şartlarına göre uygun olmuş olsa da çok başarılı değildi. 2016 versiyonunda ise oyunun grafikleri tam anlamıyla evrim geçirmiş durumda. 10 yıllık bir sürenin ardından tekrar oyuncular ile bir araya gelecek oyun için heyecan da artarken, Bioshock: The Collection piyasaya sunulduktan sonra ilgi görmesi bekleniyor.

Birinci Şahıs Aksiyonda En İyilerden

Bioshock: The Collection birinci şahıs türünde şimdiden en iyiler olmaya aday durumda. 13 Eylül itibari ile oyunun piyasaya sunulması beklenirken, oyun PC, PS4 ve Xbox One platformlarında desteklenecek. Oyun ile ilgili paylaşılan tanıtım ise şöyle;

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir