AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Bilgisayarlar Tarihe Geçiyor

Bilgisayarlar Tarihe Geçiyor

Tim Cook yapmış olduğu açıklama sürecinde iPad Pro’dan o kadar emin ki bu yeni iPad’i satın alan kullanıcıların başka bir cihaza ihtiyaç duymayacağını açıklıyor. Telegraph’ta yayına giren röportaj üzerinde iPad Pro’dan bahseden Tim Cook, Artık kimsenin PC almak için bir nedeni olmadığını açıklıyor. iPad Pro’nun da bir çok insan için dizüstü ve masaüstü olarak bilgisayarın yerini alacağını vurgulayan Cook, iPad Pro’nun da tek başına her şeye yeteceğini ve insanların da telefon haricinde herhangi bir şeye ihtiyaç duymayacağını açıklıyor.

Sanatçılar için Apple Pencil’ın önemini de vurgu varan Apple CEO’su, Cihazların hoparlöründe çok fazla gelişmiş olduğunu açıklıyor. Tim Cook’un bu iddiasında doğruluk payı olup olmadığını öğrenmemiz için iPad Pro’nıun çıkmaını beklememiz gerekiyor.

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir