Best FM Dinle

Best FM Dinle‘menin en kolay yolu sohbetgen.com’dan geçer, Siz değerli best fm dinleyicilerine online olarak internet üzerinden hizmet vermeye devam ediyoruz, Sitemiz üzerinden radyomuzu 7/24 kesintisiz olarak dinleyebilir vede yayın hakkında yorum yapabilirsiniz.

[one_half]Best FM Dinle[/one_half][one_half_last]
Türkiye’nin en popüler radyosu olan BEST FM hakkında yorum yapmak için alt kısımdaki yorum alanını kullanabilirsiniz.Yorumlarınız bizler için önemlidir.
[/one_half_last]

Eğlence dolu bir radyo olan Best FM’de sizleri heyecan, kahkaha dolu dakikalar bekliyor, yıllardır herkesinde takip ettiği bir çok şakanın yapıldığı bu radyo’da sizlerde yayına katılabilir, sevdiklerinize, arkadaşlarınıza veya hayatınızdaki her hangi bir kişiye şaka yaptırabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk ulusal kanallarından birisi olarak, Best FM, 5 Şubat 1993 tarihinde Ajda Pekkan’ın “Kimler Geldi, Kimler Geçti” şarkısıyla yayın hayatına başlamış bulunmaktadır.Bağımsız, dürüst ve güvenilir habercilik anlayışı, seçkin programcıları, yayın ilkeleri ve teknolojik donanımı ile, Türkiye’nin en çok dinlenen ulusal radyoları arasında ilk sıralardaki yerini almış vede dinleyenleri tarafından tam not almıştır.Günümüze kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kurmayı hedefleyen vede bu hedefi fazlası ile yerine getiren Best FM, zamanla yayın yaptığı her yerde toplumun sesi olmayı başarmıştır. Katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile Türkiye’nin lider radyosu olmuştur.

Düşünen, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda olacaktır!

Radyonuz Açık Olsun…SohbetGen Farkı ile Yayınlarınız Daim Olsun….


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir