Beklenen Oldu: Opera VPN Android’e Geldi!

Aylar önce Opera tarafından yapılan açıklama ile birlikte Opera VPN servisinin aktif hale getirildiği belirtilmişti. Masaüstü versiyonu için geliştirilen bu özellik oldukça ilgi görürken, bu ilginin ardından Opera mobil için de geliştirildi. İlk geliştirme iOS versiyonu için yapılırken, iOS kullanıcıları Opera VPN servisini ücretsiz ve üstelik sınırsiz bir şekilde kullanmaya başlamıştı. Opera VPN güncellemesinin ardından gözler Android’e çevrilirken, beklenen açıklama sonunda yapıldı.

Opera VPN Android’te

Opera VPN için yapılan son açıklamada özelliğin artık Android işletim sisteminde de kullanılabileceği ifade edilirken, bu açıklama ile birlikte artık kullanıcılar ücretsiz ve sınırsız VPN hizmetinden Android işletim sisteminde de yararlanabilecek. Yapılan açıklamalarda bu konudaki detaylar da aktarılırken, Opera güncellemesi ile birlikte ilgili özellikten yararlanılabileceği belirtildi.

Reklamlar Da Engelleniyor!

Opera bünyesindeki pek çok özellik ile birlikte sadece VPN için değil reklam engeleme gibi hizmetler de sunuyor. Bu bakımdan kişiler Opera ile birlikte çok daha iyi bir internet deneyimi elde edebiliyor. Üstelik otomatik ayarlama imkanı ile birlikte VPN ayarlarını bilmeyen kişiler dahi Opera VPN kullanımı elde edebiliyor.

Play Store üzerinden yapacağınız güncelleme sayesinde sizler de bu imkandan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir