Beden Sağlığı

Beden SağlığıMerhaba. Ben www.bedensagligi.net ‘in sahibiyim. Amacım internet üzerinde yaptığım araştırmalar sonucunda sağlık konularını bir araya getirerek insanların merakını gidermek, onlara yardımcı olmak.

Herkes benimle aynı görüşte olacaktır ki; artık teknoloji büyük bir hızla daha da gelişiyor ve insanlar bu gelişen teknolojik yapıyla günlük yaşamının büyük bir kısmını karşılar olmuş durumda. Bu gelişmeler de internet ortamında bir bilgi yığınının oluşmasına sebep oldu. Bu yığının kontrol edilmesi ve doğru bilgi açısından daha sağlıklı bir hal alması için bazı düzenlemeler yapılmalı. Bu düzenlemelerden biri de; internet ortamında yer alan bir konu hakkındaki yüzlerce bilginin sade, akıcı ve net bir şekilde insanların sorularını cevaplar hale getirilmesidir. İşte bu noktada bir araştırmacı olarak devreye ben giriyorum ve sağlık konularında yaptığım araştırmaları bir araya getiriyorum. Şu ana kadar dahiliye, erkek sağlığı, kadın sağlığı, çocuk sağlığı gibi kategorilerde toplamda 20 içerik – makale – üretmiş bulunmaktayım.

Kategorileri açarsak eğer; genel sağlık başlığı altında dahiliye, hariciye, dermatoloji, vitaminler ve daha birçok alt başlık ve bu başlıklarla ilgili bilgi ve derleme gerekmektedir. Tansiyon, böbrek yetmezliği, kansızlık (Anemi), dukan diyeti, obezite, metabolizma, prostat kanseri, sivilce ve daha birkaç konu üzerinde de olmak üzere makaleler yazdım. Umarım sizlerin de dikkatini çeker bu durum ve sitemi ziyaret edersiniz.

Daha sağlıklı bir yaşam için araştırmalıyız..

www.bedensagligi.net


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir