Bayanlar ile Seslisohbet

Bayanlar ile seslisohbet edebilmek, yeni bayan arkadaşlar tanımak için artık site site, oda oda dolaşmanıza gerek yok, Sohbetgen ailesi seslisohbet odaların’da tüm herşey sizlerin hizmetine sunuldu.Bayanlar ile sohbet etmek için bir adet mikrofon ve bir adet web kameranızın olması yeterli bu cihazlar bilgisayarınız’da varsa çok rahat ve kaliteli bir şekilde sohbet edebilir ve irtibata geçebilirsiniz, bu cihazlar bilgisayarınız’da yoksa karşı tarafın sesini duyabilir onu görüntülü olarak görebilirsiniz fakat sizler ses gönderip kamera açamazsınız.Ayrıca sitemizi kullanırken üye olmanızada gerek yok misafir girişini kullanarak direk bağlantı kurabilirsiniz.

Bayanlar ile Seslisohbet

Hayaliniz’deki bayan ile tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı çünki sitemiz’de tanışmak istediğiniz bayanı önce görüp daha sonra sohbet edebilme imkanına sahipsiniz bu sayede aradığınız fiziksel özelliklere sahip insanıda seçebileceksiniz.Online olarak sohbet eden bayanlar ile mikrofon alarak canlı bir şekilde konuşmalar yapabilir onlardan web kamerasını açmasını isteyerek canlı canlı görebilirsiniz.

Bayanlar ile sohbet etmek için seslisohbet odalarımıza giriş yapmanız gerek fakat rumuzunuzu yazıp giriş yap butonuna tıkladığınız halde sohbet odalarımıza bağlanamıyorsanız bilgisayarınız’da active-x denetiminin olmadığından dolayıdır bu eklentiyi sizlerle active-x indir sayfamızda paylaştık bu sayfaya giriş yaparak eklentiyi indirip kurulumunu yapabilir ve seslisohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

Bayanlar ile seslisohbet etmenin kuralları;

  1. izinsiz bayanların özeline girmek ve rahatsız etmek yasaktır.
  2. Bayanlar’dan ısrarla skype veya telefon numarası istemek yasaktır.
  3. Argo, siyasi ve hakaret içeren muhabbetlere girmek kesinlikle yasaktır.
  4. Bayanlar’ı bir başka sohbet sitesine davet etmek veya başka bir sitenin linkini paylaşmak yasaktır.
  5. Sohbet odaları içerisinde web kamerasın’da uygun olmayan şekilde veya bir başkasını rahatsız edecek şekilde cam açmak yasaktır.
  6. Mikrofon’da sohbet ederken konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekmektedir unutulmamalıdırki bu ortamda ailesi ile birlikte yer alan insanlarda bulunmaktadır.
  7. Bayanların iletişim bilgilerini kendilerinden izinsiz bir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmak yasaktır.

Tüm bu kurallar sitemizin huzurunun sağlanması ve insanların rahatsız olmaması içindir bu nedenle bu kurallara uymanızı sizlerden rica ediyoruz, Kurallara uymayan arkadaşlar bayan görevlilerimiz tarafından uyarılacak uyulmadığı taktirde siteden uzaklaştırılacaklardır.

Bayanlar ile seslisohbet etmek için bizi tercih eden tüm sohbetgen misafirlerine teşekkürlerimizi sunar hoş ve güzel vakitler geçirmelerini temenni ederiz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

2 Responses

  1. Mehmet Suphi DEMİREL dedi ki:

    Gerçekten güzel bir makale allah emeğinizi boşa çıkarmasın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir