Bayanlar için Ek Gelir imkanı

Bayanlar için Ek Gelir imkanı, Değerli sohbetgen.com ziyaretçileri ve değerli bayan ziyaretçilerimiz sizler için harika bir fırsat sunuyoruz, Evde oturduğunuz yerden para kazanmak istermisiniz, herkesin cevabı evet olacaktır, çünki kim istemezki hiç yorulmadan para kazanmak işte bizler sohbetgen ailesi olarak sizlere bir fırsat sunuyoruz.Bu fırsatı aşağıdaki bölümde açıklayıcı olarak anlatmaya çalıştık, eğer para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki bölümü inceleyebilirsiniz.

SohbetGen ailesi yöneticileri olarak bize bağlı olarak hizmet veren şarkı sözleri, güzel sözler, yemek tarifleri, sağlık haberleri gibi kategorilerde paylaşımlarda bulunulan web sitelerimiz bulunmaktadır, bu sitelerde görev yapacak editör arkadaşlar aramaktayız, Sitemiz’de editör olacak olan arkadaşlar sitemizin gelirlerine ortak olacak ve yaptıkları paylaşım kadar ücret kazanacaklardır.

Editör’ün görevleri: Sitemiz’de görevli olacak olan editörlerin görevleri, günde en az 3 adet içerik hazırlayıp paylaşımda bulunmak, paylaşımlara yapılan yorumları inceleyip onaylamak ve yaptıkları paylaşımları sosyal ağlarda paylaşmak yapacağınız tüm işlemler işte bu kadar basit.

Hiç yorulmadan ve kimseye muhtaç olmadan günde en fazla 1 veya 2 saatinizi ayırarak sizlerde aylık 1000, 1500, 2000 tl ve daha fazla gelir elde etme imkanına sahip olabilirsiniz.Eğer bu parayı kazanmak istiyorsanız sizlerde daha fazla geç kalmadan bizimle iletişime geçerek editörlük başvurusunda bulunabilirsiniz.Editörlük başvurusunda bulunmak için skype adresimiz üzerinden veya mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Editörlük başvurusu için kullanılacak iletişim adreslerimiz;

Skype: web.developer07

E-mail: sohbetingezegeni@gmail.com

Bu iletişim adreslerini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz, veya bu konunun altına sizler iletişim adreslerinizi yorum olarak atarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.iletişim için yazdığınız yorumlar onaylanmayacaktır.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir