Battlefield One Beta Başladı

Electronic Arts tarafından piyasaya sunulacak yeni oyun Battlefield 1 olurken, Battlefield One olarak da tanımlanan oyun için uzun zamandan beri merak edilen detay, beta sürecinin ne zaman başlayacağı olmuştu. Beta konusunda yapılan resmi açıklamalarda Battlefield One Beta için 31 Ağustos tarihi itibari ile kullanıcılara seçenek sunulacağı ifade edilirken, bugünden itibaren resmi internet sitesi üzerinden işlem yapabilmek mümkün olacak.

Farklı Platformlar Desteklenecek!

Battlefield One Beta ile birlitke farklı platformlarda da Beta sürecini yürütecek olan EA Sports, böylece daha fazla kişinin oyunu oynamasına imkan sağlayacak. Beta sürecinde oyun ile ilgili önemli testlerin yapılması ve geri dönüşlerin elde edilmesi beklenirken oyun Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One ve PC platformlarında Battlefield One Beta süreci ile birlitke oynanmaya başlanacak.

6 GB Alan Gerekiyor!

Battlefield One Beta için kullanıcıların depolama alanında en az 6 GB’lık bir boş alana sahip olması gerekiyor. Battlefield One Beta için bugüne kadar çok fazla detay paylaşılmazken, oyun için paylaşılan gereksinimler şöyle açıklandı;

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 7 64 veya üstü

İşlemci: Intel Core i3-6300T @3.3 Ghz ya da FX-4350

RAM: 8 GB

Sabit Disk Alanı: 40 GB

Ekran kartı: GeForce GTX 660 ya da Radeon 7850(+2048MB)

DirectX: DX 11

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 8 64 veya üstü

İşlemci: Intel Core i7-3820 @3.6 Ghz ya da AMD FX-9590

RAM: 12 GB

Sabit Disk Alanı: 40 GB

Ekran kartı: NVIDIA GeForce 970 ya da Radeon R9 290X(+4096MB)

DirectX: DX 11

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir