AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Battlefield 1 Beta Geliyor!

Battlefield 1 Beta Geliyor!

Battlefield 1 önümüzdeki günlerde açık betası ile birlikte oyunu seven kişiler tarafından test edilmeye başlanacak. Oyun için milyonlarca hayran kitlesinin olduğu bilinirken, açık beta için yoğun bir ilginin gösterilmesi bekleniyor.

Açık betasının geleceği uzun zamandan beri belli olurken, Xbox Store üzerinden Battlefield 1 beta için hazırlıkların yapılmaya başlanması bazı ipuçlarını da sundu. Battlefield 1 Beta için yapılan bu hazırlıklarda oyunun beta versiyonunun ne kadar yer kaplayacağı da öğrenildi.

Battlefield 1 Beta’nın Boyutu Ne Kadar Olacak?

Battlefield 1 Beta için elde edilen bilgilerde oyunun sadece beta versiyonunun 6.2 GB olacağı öğrenildi. Bu versiyon Xbox One için geçerli olurken, Battlefield 1 Beta’ya katılmak isteyen kişilerin oldukça yüksek boyutlardaki dosyaları indirmesi gerekecek.

Tek Harita Olacak

Battlefield 1 Beta’da sadece Sinai Desert haritasının oynanabilir olacağı belirtilirken, 31 Ağustos tarihi itibari ile kişiler Battlefield 1 Beta’ya kayıt olarak oyunu indirebilecek. 31 Ağustos tarihi itibari ile oyun için daha detaylı bilgi sahibi olmak mümkün olurken, ilk oynanış videoları ile birlikte Battlefield 1’in nasıl bir oyun deneyim sunacağı da görülecek.

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir