Electronic Arts tarafından piyasaya sunulduğu ilk günden itibaren oldukça ilgi gören ve yeni oyun versiyonları ile desteklenen Battlefield için yeni bir oyun versiyonunun daha piyasaya sunulacağı belirtildi. Geçtiğimiz aylar içerisinde yaşanan bu gelişmeyle birlikte pek çok oyunsever oyunun yeni versiyonunu beklemeye başlarken, 31 Ağustos tarihinde yeni versiyonun sunulacağı

Birinci Dünya Savaşı’nın konu edinildiği oyunda oyuncuların düşmanlara karşı üstünlük kurması ve savaşı kazanması gerekirken, 31 Ağustos tarihi itibariyle oyun serisi bir versiyona daha ulaşacak. Battlefield 1 versiyonunun PlayStation 4,Xbox One ve masaüstü platformlarını destekleyeceği belirtilirken Beta programına katılmak isteyenlerin 21 Ağustos tarihine kadar şansı olduğu ifade edildi.

Beta Kaydı Başladı

21 Ağustos tarihine kadar Beta versiyonu için kayıt yaptıracak kişiler 31 Ağustos’ta yayınlanacak Battlefield 1 Beta versiyonunu oynama imkanı elde edecek. Bu nedenle oyunu seven kişilerin Beta versiyonuyla oyunu ilk oynayan kişiler arasında olabilmesi adına 21 Ağustos’a kadar mutlaka kayıt yaptırması gerekiyor.

Battlefield Insider için kayıt yapıldıktan sonra aynı üyelik bilgileri ile 31 Ağustos tarihinde kullanıcılar resmi internet sitesi üzerinden oyunun Beta versiyonunu indirerek oynayabilecek. 31 Ağustos tarihinde Beta versiyonu başlayacak oyunun 21 Ekim’de ise tam sürümü ile piyasaya sunulması bekleniyor.

KAYNAK :

Battlefield 1 Beta 31 Ağustos’ta Geliyor
5 (100%) 1 oy

Etiketler: 54 views Okunma 06 Eyl 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *