GTA 4 adı verilen oyunda, genellikle hileler tercih edilirken, bu hilelerin kullanımı için kâğıtları yazılması, oyunu oynayan kişiler için bir klasiktir. GTA 4 oynayan bir kişinin yazdığı hilelerin, çöpten darbecilere ait olduğu iddia edilen belgeler ile birlikte bulunması, skandal bir yayının da hazırlanmasına neden oldu.

ATV’de ekranlara gelen haberlerde GTA 4 hileleri gerçek sanıldı ve şifreli bir şekilde darbecilerin iletişim kurduğu iddia edildi. Bu durum kısa süre içerisinde fark edilirken, bu haber sosyal medyada gündem oldu.

Geyik Yapıldı!

Sosyal medyada yer alan bu haberlerin ardından durum sosyal medyada yoğun olarak geyik malzemesi olarak kullanıldı. Bu durumu fark eden ATV yönetimi geçtiğimiz günlerde haber bülteninde konuyla ilgili açıklama yaparak özür diledi.

 Yayınlanan haberde, durumun muhabirden reji ekibine kadar kimsenin farkında olmadan yayınlandığı belirtilirken, bu durum nedeniyle tüm izleyenlerden özür dilendi. Yaşanan bu durum ATV adına ciddi bir prestij kaybı yaratırken, haber pek çok yabancı basında da yer aldı ve böyle bir hatanın nasıl yapılabildiği sorgulandı. 

KAYNAK :

ATV’den GTA 4 Şifre Skandalına Özür Geldi
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler: 67 views Okunma 05 Eyl 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *