AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Asus Oyun Tutkunlarına Özel Dizüstü Bilgisayar Geliştirdi

Asus Oyun Tutkunlarına Özel Dizüstü Bilgisayar Geliştirdi

ROG sersinin son üyesi G752, Intel Core i7 CPU ve NVIDA GeForce GTX 980 GPU ile en üst düzey oyun deneyimine sunuyor.  Agresif tasarımı ve sportif görünümü bir şekilde araya getiren bilgisayarlarda çok daha verimli soğutma ve stabilite için ROG serisinin özel olarak 3D Vapor Chamber (3B Buhar Haznesi) teknolojisini kullanıyor. Üzerinde yer alan arkadan aydınlatmalı ve birden fazla tuşa sorunsuz şekilde basılmasına yardımcı olan anti-ghosting yani gölgeleme engelleyici özelliğine sahip olan klavyeye toplamda 30 tuşa kadar basılıyor. Çok daha hızlı ve verimli performans için ROG G752’nin RAM kapasitesi 64GB DDR4 RAM’e kadar yükseliyor. Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlar 6 hücreli pil ile 4.06 kilogram, 8 hücreli pil ve 4,3 kilogramağırlığında. Türkiye satış fiyatı ise henüz belli değil. 

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir