Assassin’s Creed: Ezio Collection oyun konsollarına da çıkacak.

Ubisoft’un en sevilen oyun serilerinden olan Assassin’s Creed, bu sene yeni bir oyunla karşımıza çıkmayacak. Yeni oyun üzerinde çalışırken zaman kazanmak isteyen Ubisoft’un, Assassin’s Creed Ezio Collection’ı konsollar için duyurması bekleniyor.

Assassin’s Creed serisinin son iki oyunu Unity ve Syndicate çok fazla satılmadı ve istenen başarıyı yakalayamadı. Unity, ilk çıktığında Assassin’s Creed hayranlarının çok büyük beklentileri vardı. Ancak oyunun çok hata içermesi oyuncuları kızdırmıştı. Daha sonra çıkan Syndicate ise senaryo açısından beğenilmedi.

Bu iki başarısızlıktan sonra Ubisoft, ödevine daha iyi çalışmak istiyor. Oyunun filmi olan Assassin’s Creed: The Movie de Aralık’ta sinemalarda olacak. Assassin’s Creed serisinin en bilinen karakterlerinden olan Ezio de Auditore de Firenze’nin yer aldığı tüm oyunları içeren Assassin’s Creed: Ezio Collection, söylentilere göre Ubisoft tarafından yakında tüm platformlar için duyurulacak.

Facebook Twitter WhatsApp LinkedIn Gmail Google+ PocketTechnopat YouTube kanalına abone olmak için tıklayın…

KAYNAK : https://www.technopat.net/2016/08/22/assassins-creed-ezio-collection-konsollara-geliyor/

Assassin’s Creed: Ezio Collection Konsollara Geliyor
Oy Vermek İstermisiniz ?

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *