Artıları Ve Eksileri İle Samsung Galaxy Note 7

Samsung tarafından 2 Ağustos tarihinde yapılan tanıtımlar ile birlikte duyurulan yeni telefon modeli, dünya genelinde büyük bir ilgi görüyor. Üretim hattında Samsung’un siparişleri yetiştirmek için zorlandığı dahi öğrenilirken, yeni telefon modelinin kullanımının yaygınlaşması ile birlikte nasıl bir deneyim sunulduğu da görülebiliyor.

Telefon ile ilgili yapılan ilk incelemelerde telefonun artı ve eksikleri de belirlenirken, telefonda ilk dikkat çeken detay, üst düzey performansın sunulması oldu. Kavisli tasarımı ile göz dolduran Samsung Galaxy Note 7 aynı zamanda S pen ve Gear VR konusundaki başarısıyla da oldukça iddialı durumda. Kamerada üstün donanımların kullanılması kamera performansını da iyileştirirken, telefonda aynı zamanda iris tarayıcısı gibi yenilikler de kullanılmış durumda. Darbelere karşı güçlendirilen telefonda IP68 gibi sertifikalar da mevcut. Üstelik yükse kapasiteli bataryası da uzun süreli kullanımlara imkan sağlıyor.

Neleri Beğenilmedi?

Samsung Galaxy Note 7 için ortak bir şikayet telefonun çok yüksek bir fiyattan satışa çıkarılması. Aynı zamanda iris tarayıcısının kullanımda biraz zorluk çıkardığı da görülüyor. Parmak izi okuyucusunun da çift kademeli olması güvenlik konusunda pratik bir kullanım sunmuyor. Fakat tüm bu eksilerine rağmen Samsung Galaxy Note 7 ile birlikte oldukça iddialı ve bir o kadar da iyi bir cihaz piyasaya sunulmuş durumda.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir