Artık MacBook Air’inde Klon Versiyonu Bulunuyor

Windows işletim sistemine sahip olan ürün üzerinde tamamen MacBook Air çizgileri yer alıyor. 14” değerinde olan ve Full HD yapıya sahip olan ekran sayesinde, Son derece performans sahibi ek olarak MacBook gibi oldukça fazla para kaybına uğratmıyor. Fakat batarya ve klavye konusunda MacBook Air sürecine ulaşamıyor.

Fiyatına bakacak olursak 1.100 Dolarlık fiyatı sayesinde piyasaya çıkan Helios Ultrabook, 13” MacBook Air’den de bir inç daha büyük durumda. Bu da çok hantal olmasını sağlamış durumda. Intel firmasının geliştirmiş olduğu i5 CPU ile görev yapan Helios Ultrabook, Performans konusunda da son derece tatmin edici, Ancak klavyesi konusunda dokunmatik fare bölümünde zayıflık söz konusu.

Tasarım olarak yakından baktığımız da neredeyse MacBook Air ve Helios’u birbirinden ayırmak çok zor durumda. Fakat Helios klavyesi üzerinde hemen güç değişmesinin yanında “DELETE” tuşu sıkıntılı bir konumda.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir