Apple Watch Almanın Tam Zamanı!

Giyilebilir teknoloji alanının en önemli modellerinden birisi Apple Watch  olurken,Apple Watch için indirim uygulandığı belirtildi.

Yeni Apple Watch Geliyor

Apple tarafından piyasaya uzun zamandan beri yeni bir model çıkartılmazken, Eylül ayında yapılacak tanıtımda Apple Watch  2 modelinin tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu bakımdan stokların tükenmesi sebebiyle Apple Watch fiyatlarında indirime gidildiği tahmin ediliyor.

Yeni Fiyat 199 Dolar!

Apple Watch yüksek fiyatları ile tanıtıldığı dönemlerde ciddi tartışmalara neden olurken, 349 Dolar başlangıç fiyatı ile satılan cihazın fiyatında ciddi bir indirime gidildi. 150 Dolar gibi bir indirim ile birlitke 199 Dolar üzerinden satılmaya başlanan cihaz böylece kullanıcılara önemli bir fırsat da yaratmış oldu. Renk konusunda stoklarla sınırlı olan bu kampanyadan hızlı davranan kişiler yararlanabilecek. Satış stoklarla sınırlı olduğundan dolayı kısa süre içerisinde cihazın yok satması bekleniyor. Online olarak kargo gönderimi yapılabilen tüm ülkelerden cihaz için sipariş verilebileceği de açıklanırken, Apple Watch 2 öncesinde Apple Watch almak isteyen ve bu akıllı saat deneyimini yaşamak isteyen kişiler avantajlı bir fırsata sahip olabilir.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir