Apple Watch 2’den Üzen Haber

Apple Watch 2 ile ilgili bugüne kadar pek çok farklı bilgiler gelirken, Apple’ın yeni cihazı için gelen son bilgilerde hücresel veri desteğinde beklentilerin karşılanmayacağı belirtildi.

Apple Watch’un ilk modeli ile piyasaya giriş yaptıktan sonra oldukça beğeni toplayan Apple, bu konuda beklentileri daha da arttırdı. Bu bakımdan uzun zamandan beri marka tarafından Apple Watch 2 üzerinde çalışmaların yapıldığı biliniyordu. Bu çalışmalar sonucunda nasıl bir ürün ile piyasaya giriş yapılacağı da merak ediliyor. Hazırlık aşamasında Apple Watch 2 için pek çok farklı detayın göz önünde bulundurulduğu belirtilirken, Apple Watch 2 için beklentilerin karşılanması Apple için yüksek satış rakamlarını getirebilir. Fakat şimdiden Apple Watch 2 için hücresel veri desteğinin olmayacağı gibi pek çok olumsuz haberler de gündeme geliyor. Bu bakımdan beklentilerin karışlanmayacak olması, piyasada pek çok Apple Watch 2 rakibini de güçlendirecektir. Bu bakımdan Apple Watch 2’nin nasıl geleceği oldukça önemli.

Hücresel veri konusunda beklentiler karşılanmayacak olsa da GPS desteğinin geleceği kesinlik kazanmış durumda. Bu bakımdan Apple Watch 2 ile birlikte GPS özelliği kullanılabilecek.

Apple Watch 2 ile birlikte yapılacak en büyük yenliklerden birisi cihazın daha bağımsız çalışabilecek olması. Bu bakımdan yapılacak pek çok işlemde artık iPhone kullanılmasına çok gerek kalmayacak. 

KAYNAK :

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir