Apple Mac’lerin Kullanım Süreleri Dikkat Çekiyor

Baktığımız da normal kullanıcıların bilgisayarları çalışmayı bırakana kadar bu cihazlar kullanılır ya da ya yıllar sonra da değişim sürecine girmeye odaklanırlar. Apple firmasının geliştirmiş olduğu ürünlere baktığımız da  Christopher Phin’in yapmış olduğu bir yazı içerisinde “Saying goodbye to a beloved 2008 MacBook Pro (Sevgili 2008 MacBook Pro’ya güle güle demek)” adlı makalesinde Apple ürününün bıraktığını söylüyor.

Hala çalışır durumda olsa bile artık neredeyse antika yapısın da olan “Mac”ler ile ilgili vakti geldiğin de sorulan soru genellikle Windows PC almak yerine Mac modelini alacağını aynı zaman da bir SSD ile güçlendirmeyi hedefliyorlar.

Bu duruma rağmen Mac bilgisayarların kullanım süreleri oldukça uzun bir zaman dilimi. Fakat üzerinde barındırmış odluğu mühendislik detayları sayesinde uzun ömürlü olduğu açık ve net. Firmanın kendisine ait olarak eleştirmiş olduğu bir yazılım ile bu Donanım arasındaki bağı güçlendirerek daha da hızlı bir yapı ortaya çıkartıyor.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir