Apple Macbook Air İçin Flaş Karar!

Apple cephesinden son dönemlerde oldukça hareketli günler yaşanırken en son gelen iddialar oldukça farklı bir durumu ortaya koydu. Apple tarafından bugüne kadar üretilen ve MacBook Air adı verilen modellerin üretiminin artık yapılmayacağı ve durdurulacağı ifade edilirken konuyla ilgili net bilgilere henüz ulaşılamadı.

MacBook Air üretimleri ilk defa 2008 yılında başlatılırken yapılan tanıtım ile birlikte bu yıldan itibaren büyük ilgi gören modeller giderek gelişmiş ve günümüze kadar seri sürdürülmüştü. Pek çok farklı özelliğe sahip olan modeller tasarım açısından da değişikliğe uğramış ve bugünkü halini almıştı. Fakat yatırımların bundan sonra MacBook Air modelleri için yapılmayacağı ve bu sebepten dolayı da modellerin artık üretilmeyecek öne sürüldü.

Macbook Serisi Önem Kazandı

Apple tarafından bundan sonraki süreç içerisinde MacBook ailesine yatırımların yapılarak geliştirmelerin sağlanacağı ve MacBook Air döneminin sona ereceği belirtildi. Bu konu ile ilgili tüm gözler Apple cephesine çevrilmiş olsa da bugüne kadar resmi bir açıklama yapılmadığı için konu ile ilgili detaylara erişim sağlanamadı. Fakat markaya yakın kaynaklardan elde edilen bilgilerde bu değişikliğin önümüzdeki günlerde duyurulacağı ve bu bakımdan bilgilerin kesinlik taşıdığı da öne sürüldü.

KAYNAK :

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir