Android 7.0 Nougat iOS 10’dan Daha İyi!

Android 7.0 Nougat  ve iOS 10 ile ilgili yapılan incelemelerde Android 7.0 Nougat’ın özellikleri ile ön plana çıkmayı başardığı ifade edildi. Yapılan testlerde çok farklı işlevlerin eklenmesi ile birlikte çok daha etkin bir hale getirilen Android 7.0 Nougat’ın kullanıcılara daha iyi bir işletim sistemi deneyimi sunduğu belirtilirken, pek çok teknoloji otoritesinin benzer açıklamalar yapması bu konuda Android’in iOS’a karşı üstün olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

22 Ağustos’ta Android 7.0 Nougat Kullanılmaya Başlandı

iOS 10 henüz resmi olarak kullanıma sunulmadı. Buna karşın Android 7.0 Nougat için 22 Ağustos’ta ilk adım atıldı ve Nexus cihazlarda bu özellik kullanılmaya başlandı. Nexus 6, Nexus 6P, Nexus 5X, Pixel C, ve Nexus 9 model cihazlarda Android 7.0 Nougat işletim sistemi kullanılmaya başlarken, bu cihazlara sahip kullanıcılar da yeni işletim sistemini deneme fırsatı elde etti.

Android 7.0 Nougat’ta Neler Var?

Android 7.0 Nougat  için en çok dikkat çeken özelliklerden bir tanesi 2 uygulamanın tek bir ekranda açılabilmesi. Diğer önemli bir özellik ise Doze. Pil konusunda kontrolün kullanıcılarda olmasını sağlayan Doze özelliği bu bakımdan Android 7.0 Nougat’ı daha da iyi hale getiriyor.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir