Android 7.0 Nougat Güncellemeleri Sızdırıldı

Bugüne kadar geliştirilen en iyi Android işletim sistemi Android 7.0 Nougat olarak görülürken, işletim sistemi hakkında pek çok bilgi basına servis edilmeye devam ediyor. Konuyla ilgili en önemli kaynaklardan bir tanesi Evann Blass olurken, Blass tarafından yapılan son paylaşımlarda Android 7.0 Nougat güncellemeleri ile ilgili önemli bilgiler verildi.

Android 7.0 Nougat Güncelleme Tarihlerini Verdi!

Android 7.0 Nougat için Android 7.1.1 başta olmak üzere güncellemelere başlanacağı öğrenilirken, 2017 yılının ilk çeyreğinin sonuna kadar Android 7.1.2 yayınlanmış olacak. Evan Blass yaptığı paylaşımlarda 2016’nın son çeyreğinde Android 7.1.1 versiyonunun sunulacağını ve 2017 yılının başında da Android 7.1.2 versiyonunun piyasaya sunulacağını belirtti.  

Kullanıcılar Ne Zaman Alacak?

Bu açıklamalar ile birlikte Android 7.0 Nougat’ın güncellemeleri hakkında da pek çok durum netleşirken yeni işletim sistemini şu ana kadar almayan çok fazla cihaz bulunuyor. Güncellemelerin de hızlı bir şekilde yayınlanacak olması bu konuda avantaj sağlasa da kişilerin bu güncellemeleri alabilmesi 2017’nin sonlarını bulabilir.

Bu bakımdan önümüzdeki dönemlerde yeniden üreticilerin güncelleme hızı ile ilgili tartışmalar yaşanabilir.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir