Alt segmente yönelik geliştirilse de oldukça üstün özelliklere sahip olan Polaris 11 tabanını kullanan yeni ekran kartı, AMD tarafından resmen piyasaya sunuldu. Yapılan açıklamalarda AMD Radeon RX 460 adının verildiği ekran kartının yüksek performans sunabilecek kapasitede olduğu belirtilirken aynı zamanda ekran kartı 2 farklı versiyon ile piyasaya sunuldu. İsteyen kişiler 2 GB, isteyen kişiler ise 4 GB GDDR5 belleğe sahip olan ekran kartını tercih edebilecek.

MOBA’ya Özel!

AMD tarafından üretimi yapılan bu ekran kartı özellikle son dönemlerin en popüler oyunları arasında MOBA türüne yönelik geliştirilmiş durumda. Ekran kartının geliştirilmesi sırasında bu oyunların ihtiyaçlarına yönelik çeşitli iyileştirmelerin yapıldığı ekran kartı böylece bu oyunları seven kişilerin akıcı bir oyun oynamasını da sağlayacak durumda. Ülkemizde de satışa çıkacak olan ekran kartı için en çok merak edilen detay ise fiyat.

AMD Radeon RX 460 Kaç Para?

AMD Radeon RX 460 ile ilgili yapılan paylaşımlarda ekran kartlarının fiyatları da paylaşılırken, 2 GB olan versiyonun 480 TL, 4 GB versiyonun ise 620 TL üzerinden satılacağı belirtildi 

KAYNAK :

AMD Radeon RX 460 Ne Kadara Satılacak?
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler: 76 views Okunma 03 Eyl 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *