Amazon’dan Bedava Kargoyla Gear VR Seçeneği

Samsung tarafından geçtiğimiz aylarda tanıtımı gerçekleştirilen yeni sanal gerçeklik gözlüğünü Amazon üzerinden satışa çıktığı belirtilirken Türkiye’deki kullanıcılar için de oldukça cazip bir seçenek yaratıldı. Kullanıcılar Türkiye’den verecekleri siparişlerde herhangi bir ek ücret ödemeden kolay bir şekilde yeni cihaza sahip olabilecek.

Siparişlerde kişilerin kargo ücretini ödemeyeceği ve aynı zamanda gümrük masraflarının da olmayacağı ifade edilirken, sadece gözlük ücretinin ödenmesi yeterli olacak. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda pek çok ülkenin bu kampanyadan yararlanabileceği vurgulandı. Bu ülkeler arasında Türkiye’nin de yer alması kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılandı. Bugüne kadar özellikle Türkiye sınırları dışında verilen siparişlerde yüksek ücretlerinin ödenmesi gerekmesi kullanıcıların alışverişte ciddi sorunlar yaşamasına yol açarken, yapılan yeni kampanya ile birlikte oldukça cazip bir seçenek yaratılmıştır durumda

Ön Siparişler Başladı

Şu anda Amazon üzerinden ön sipariş dönemi başlatılan sanal gerçeklik gözlüğüne sahip olmak isteyen kişiler sipariş verdikten sonra 19 Ağustos’ta cihazı alabilecek. 360 TL etiket fiyatına sahip olan cihazın kargo ücreti dahil olmak üzere tüm masrafları da ücrete dahil edilmiş durumda. Bu bakımdan 360 Türk Lirası dışında herhangi bir ücretin ödenmesi ne de gerek olmuyor. 

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir