Alienware Dizüstü Serisini Revizyon Ediyor

Yıllardır süre gelen Alienware donanımlı olan oyun PC’si konfigürasyonların sağlamış odluğu üstün performansı da 2016 yılında devam edecek. DELL’in satın aldığı Alienware en popüler ürün bandı olan X51 masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarına yeni özellikleri ekleme kararı aldı.

Orta sınıf oyun PC konfigürasyonu olarak açıklanan Alienware X51 masaüstü bilgisayarından başlayacak olan bu değişiklikler ilk olarak XBOX konsolundan daha da küçük olan bu model üzerinde Intel Skylake i5K ve i7K yongaları kullanmaya karar verdi. RAM yapısı da DDR4 oluyor

X51 modelinde yer alan fan sistemi de baştan sona yenileniyor. FAnlar çok daha hızlı ve sessiz hale gelecek.

Laptop modelleri üzerine USB C-Type yapısı yerleştirilecek. 13” ve üzeri olan versiyonların hepsinde QHD+ 3200 x 1800 çözünürlük kullanılacak. Standart QHD ekran çözünürlüğüde 2560 x 144 olarak belirlenmişti. Yine bu modellere ait bir şekilde pil ömrünün sekiz saatinin üzerine çıkarılması bekleniyor.

GPU olarak da 18” modellerin arasında Nvidia 980M ve 16GB GDDR5 RAM ile donatımı yapılacak.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir