Alexa’da Free Plan Dönemi Bitti

Dizin ve analiz sistemlerinin doğayeni ve dünyadaki tüm siteleri tek çatı altında toplayan tek sistem olan Alexa’da free plan dönemi bitti, Daha önceleri online olan web sitelerimizi dünya ve ülke sıralamasında görüntülemek için Alexa’ya eklemek ve kod veya dosya ile onaylatmamız gerekiyordu fakat free plan dönemi bittiği için artık sitelerimizi ekleyemiyoruz.

Alexa'da Free Plan Dönemi Bitti

Bu güne kadar eklenmiş ve kaydedilmiş olan siteler olduğu gibi duruyor fakat eklediğimiz siteler üzerinde düzenlemek ve değişiklikler yapmak için artık ücretli üye olma zorunluluğu getirilmiştir.Free Plan kapanmadan önce sadece siteleri ekleyip onayladıktan sonra sitemizin başlığı ile sitemizin sloganını ekleyip bulunduğu ülkeyi manuel olarak belirleyip dizinde sitemizin listelenmesini sağlıyabiliyorduk fakat yapılan yeni güncelleme ile artık ekleme ve düzenleme işlemlerini yapmaya kalktığımız’da ”This information is only editable if you have a subscription for this site. You can sign up for a subscription on our Plans and Pricing page. Have questions? See our Support Center.” uyarısı ile karşılaşmaktayız yani bizlerden siteye ücretli olarak üye olmamızı aksi halde hiç bir halt yapamıyacağımızı söylemektedir.

Alexa’da kayıtlı olan sitelerinizi düzenlemeniz veya yeni site eklemeniz için Basic, İnsight veya Advanced üye yetkilerinden birisine sahip olmanız gerekmektedir, bu üyeliklerden en uygun olanı 10$ karşılığında satılan BASİC’tir, sizlerde 10$ dolar ödeyerek Alexa’ya ücretli kayıt olabilir ve hem sitenizi ekleyebilir hemde eklediğiniz siteler üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.Diğer üyelikler hakkında bilgi almak ve alexa’ya premium üye olmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Alexa’ya premium üye ol buraya tıklayarak üyelik kaydınızı yapabilir ve premium üye olarak sitelerinizi düzenleyebilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

1 Response

  1. 9 Mart 2017

    Kimsenin pek fazla ilgileneceğini sanmıyorum, Alexanında DMOZ’unda devri kapandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir