Alexa Rank Nasıl Yükseltilir ?

Alexa rank nasıl yükseltilir, alexa traffic rank değeri nasıl düşürülür, alexada nasıl yükselirim gibi sorularınız varsa sohbetgen.com seslisohbet odaları sizlerin bu sorularına çözüm olmak adına bazı bilgileri sizler için paylaşmaktadır, Aşağıdaki bölüm’de nasıl yükseleceğiniz konusunda gerekli bilgiler yer almaktadır.

Alexa Rank Nasıl Yükseltilir ?

Alexa rank nasıl yükseltilir !

[tie_list type=”checklist”]
  • Öncelikle siteniz’den alexa sayfanıza link vermeniz sitenizin yükselmesi için +1 puan katacaktır.Örnek olarak http://www.alexa.com/siteinfo/sohbetgen.com bu linkin sonundaki sohbetgen.com’un yerine kendi sitenizin linkini yazarak sitenizdeki alexa adlı bir anahtar kelime ile link verebilirsiniz veya sitemizin üst kısmındaki gibi bir butona alexa linki verebilirsiniz.
  • Ziyaretçilerinize vede diğer webmasterlara, site sahiplerine alexayı bilgilendirme amaçlı tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.
  • Alexa’da yükselmek için en önemli etken ziyaretçilerin siteye giriş yapması ve uzun süre kalmasıdır bu nedenle sosyal ağlar ve imlemeler sitelerin daha hızlı alexa değerinin yükselmesine neden olacaktır.
  • Alexa toolbar kullanmak ve sitenize giriş yapan daimi kullanıcılarınızada buna teşvik etmek, alexa’da sizlerin yararına olacaktır.
[/tie_list]

Alexa toolbar’ı indirmek için alt kısımda yer alan linke tıklayarak indirebilirsiniz.Toolbar en önemli unsurlardan birisidir ve bu nedenle kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum ayrıca tarayıcıya entegre edildiği için tarayıcınızın sağ üst kısmında yer alan alexa ikonuna tıklayarak ziyaret ettiğiniz siteleri sorgulayabilirsiniz.

! Alexa toolbar indir !

Alexa Toolbar

Çevrenizdekilerin vede daimi üyelerin sizin sitenizi alexa toolbar kullanarak sorgulatması sitenizin alexa’da dünya ve ülke sıralamasında yükselmesini sağlıyacaktır.Bu konu hakkında sizlerin’de görüşlerine önem veriyoruz, Konu hakkındaki düşüncelerinizi vede bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir