AnaSayfa / SesliSohbet Paneli / Alaturka Panel ve Portal indir

Alaturka Panel ve Portal indir

Yenilenen paneller’den birisi’de alaturka panel ve portal’dır paneli yeniledik ve yeni sayfada sizlerle paylaşmak istedik, Alaturka panel ve portal indir‘me sayfamız buraya taşınmıştır, aşağıdaki bölüm’den panelin yenilenmiş versiyonunu indirebilir ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Alaturka Panel ve Portal indir

Alaturka panel ve portal yenilenmiş ve içerisinde yer alan gereksiz dosyalar vede kodlar temizlenmiştir, Biliyorsunuzki sohbet panelleri içerisin’de haddinden fazla dosya var ve bu dosyalar sunucunuzda fazladan yer kaplamakta vede bazı hatalı linkler sebebi ile siteleriniz 404 hata sayfasına yönlendirilmekte bizlerde hem sunucunuzu zorlamasın hemde sitenizde 404 hatalı link sayısı artmasın diye panel üzerinde biraz çalışma yaparak tekrar sizlerle paylaştık.

Sitelerine ücretsiz olarak alaturka sohbet panelini kurmak isteyen arkadaşlar sitemiz üzerin’den bu panele ücretsiz olarak sahip olabilirler.İndirdiğimiz panel içerisin’de her hangi bir virüs veya shell içerikli dosya yer almamaktadır fakat kendi güvenliğiniz için lütfen internet ortamında indirmiş olduğunuz tüm dosyaları virüs taramasından geçirmeden kesinlikle kullanmayınız.

Alaturka sohbet panelini indirdikten sonra kurulum esnasında sorun yaşayan arkadaşlar olursa bizimle iletişime geçerek teknik destek alabilirler, bu panelin diğer panellerden farkı wordpress alt yapısı ile hizmet vermesidir bu nedenle kurulumda sorun yaşayabilirsiniz.

Üst kısımda yer alan linkten paneli indirebilirsiniz, Paneli indirdikten sonra alt kısımdaki yorum bölümüne sitemiz ve panelimiz ile ilgili bir yorum yazarak rar şifresini alabilirsiniz, panelin rar şifresi yorum yazarken girmiş olduğunuz mail adresinize gönderilecektir, Lütfen emeğe saygı için bir yorum yazmaktan üşenmeyin.Ayrıca kısa ve saçma sapan yorum atanların yorumları silinmektedir.

Bizi tercih eden ve sitemizi ziyaret eden tüm herkese vede tüm sesli sohbet site sahiplerine teşekkür ediyoruz.

Yenilenen paneller'den birisi'de alaturka panel ve portal'dır paneli yeniledik ve yeni sayfada sizlerle paylaşmak istedik, Alaturka panel ve portal indir'me sayfamız buraya taşınmıştır, aşağıdaki bölüm'den panelin yenilenmiş versiyonunu indirebilir ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Alaturka panel ve portal yenilenmiş ve içerisinde yer alan gereksiz dosyalar vede kodlar temizlenmiştir, Biliyorsunuzki sohbet panelleri içerisin'de haddinden fazla dosya var ve bu dosyalar sunucunuzda fazladan yer kaplamakta vede bazı hatalı linkler sebebi ile siteleriniz 404 hata sayfasına yönlendirilmekte bizlerde hem sunucunuzu zorlamasın hemde sitenizde 404 hatalı link sayısı artmasın diye panel üzerinde biraz çalışma yaparak tekrar sizlerle paylaştık. Sitelerine ücretsiz olarak alaturka sohbet panelini kurmak…

Bu paylaşımı beğendinizmi ?

Evet, Çok Beğendim !
Hayır, Hiç Beğenmedim !

Alaturka panel ve portal hakkında yorum yapabilir veya değerlendirmede bulunabilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 5 ( 1 oy)

» Benzer içeriklere'de göz atmak istermisiniz ! »

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

Seslisohbet Panel İstek Merkezi

SesliSohbet Panel İstek Merkezi

Seslisohbet panel istek merkezi ile Artık panel arama derdine son veriyoruz açtığımız bu sayfada sizlere …

3 yorumlar

  1. güzel emege saygi

  2. Cok Güzel ISler yapiyorsunuz Helal olsn Rar sifresi nedir ??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir