Advanced SystemCare Full indir

Advanced SystemCare sistem temizleyici ve hızlandırıcı olarak bilinen en popüler programlardan birisidir, bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma işlemleriniz için ideal ve alanında en başarılı programlar arasında yer alan bir sistem optimizasyon ve düzenleme programıdır.

Advanced SystemCare Pro Full indir

Zamana yenilen ve gün geçtikçe yavaşlayan, donmalar ile canınızı sıkmaya başlıyan bilgisayarlarınızı hızlandırmak ve ilk günki haline geri döndermek için kullanabileceğiniz ücretsiz araçlardan birisidir, sitemiz üzerinden Advanced SystemCare programını ücretsiz olarak indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Advanced SystemCare içerisindeki bakım ve optimizasyon araçları arasında kayıt defteri hatalarını düzeltmeye ve gereksiz dosya temizlemeye yardımcı olan araçlar yer almaktadır. Bu tür hata ve gereksiz dosyalar işletim sisteminizin geç açılmasına ve kapanmasına, bilgisayarınızın komutlara geç tepki vermesine sebep olmaktadır. Advanced SystemCare sayesinde disk birleştirme ve kayıt defteri birleştirme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede disk performansınız da artmaktadır.

Advanced SystemCare Windows açılışı hızlandırma ve Windows işleyişi hızlandırma konusunun haricinde kullanıcılara güvenlik tedbirleri alma imkanı da veriyor. Advanced SystemCare içerisinde yer alan tarayıcı koruma araçları tarayıcı eklentisi kaldırma ve anasayfa değiştirme engelleme konularında çözüm üretiyor. Eğer internet tarayıcınız istenmeyen 3. parti yazılımlar ve eklentiler tarafından ele geçirildiyse bu araçlardan faydalanabilir, anasayfa değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Advanced SystemCare sürekli olarak tarayıcılarınızı denetler ve anasayfanızın ve varsayılan arama motorunuzun izinsiz değiştirilmesini engeller.

Bilgisayarınızı hızlandırmak vede daha kaliteli ve kullanışlı bir hale getirmek istiyorsanız mutlaka denemeniz gereken programların başında vede bilgisayarınızda kurulu olması gereken programların başında gelmektedir, Aşağıda yer alan download bölümünden programın full sürümünü indirebilir vede kullanabilirsiniz.

Advanced SystemCare Ekran Görüntüleri

Advanced SystemCare Full indir

[toggle title=”Programı hemen indirmek için tıkla !” state=”close”]https://yadi.sk/d/K56n-O9z36TTR4[/toggle]

Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir