Adana seslisohbet odalarımız ile Adana halkının hizmetine girmiş bulunmaktayız, Adana halkının değerli insanları artık sadece sizlere özel ve ücretsiz sohbet odalarımızda özgürce sohbet etmeye ve web camdaki online kullanıcılarımız ile tanışarak arkadaş bulmaya hazırmısınız, Sadece sizlere özel olan adana seslisohbet odalarımız 2016 yılında yep yeni tasarımı ve teması ile sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Her adanalı artık bulunduğu yerden adana’nın ilçe ve semtlerinden kendisine en yakın üyemiz ile web camda tanışarak bir araya gelme imkanına sahiptir, sitemizin yapısı ve kuralları gereği kullanıcılarımızın gizliliği ve güvenliği ön planda tutulmuştur bu nedenle kişisel bilgileriniz ve iletişim adresleriniz sizlerin izni olmadan herhangi bir kişi veya kişiler ile paylaşılmaz sizler istediğiniz taktirde kendiniz özel mesaj yolu ile veya arkadaşlık isteği göndererek bir birleriniz ile irtibata geçebilirsiniz.

Güzel vatanımızın 2015 yılında yapılan nüfus sayımına göre 2.183.167’lik nüfusuyla 6. şehri olan adana’nın gezilip görülmesi, tarihi bilgileri, coğrafi yapısı ve adanaya özel seslichat odalarımız hakkında daha fazla bilgi almak veya verilen bilgilere ek paylaşımlarda bulunmak için adana seslichat adlı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adana ilini tanıtmak ve adana halkının sesini tüm dünyaya duyurmak adına açmış olduğumuz adana sohbet odalarımız’da sizlerde yerinizi almak için sohbet giriş butonuna tıklayarak sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz veya sesli.sohbetgen.com adresine doğrudan giriş yapabilirsiniz.Ayrıca ilimizi tanıtmak amacıyla Adana hakkında bilgiler adı altında veya adana sohbet odalarımız hakkın’da yorumlar yapabilir ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Adana seslisohbet odalarımız adana ilini tanıtmak ve halkını bir araya getirmek amacıyla kurulmuş bir sohbet platformudur bu platformun kurulmasında desteklerini esirgemeyen adanalı arkadaşlarımıza ve yöneticilerimize teşeşkür ediyoruz ve buradan tüm adana halkına sesleniyoruz sizlerde sitemize destek vermek ve adanalı yöneticilerimiz ile birlikte adananın sesini tüm dünyaya duyurmak için ailemize katılabilirsiniz.

Adana SesliSohbet Odalarımız
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler:,,, 71 views Okunma 11 Haz 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Radyo Sesli Sohbet

Radyo Sesli Sohbet

18 Şub 2017
İzmir Sesli Sohbet

İzmir Sesli Sohbet

17 Şub 2017

Yorumlar

Yorumlar(1 )
    • Asya
      Asya 18 Ağustos 2016

      tüm adanalılara hollandadan selam olsun.


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *