Active-x İndir

Sesli sohbet ve Sesli chat siteleri’ne giriş yapabilmek için gerekli olan active-x indir’me ve kurulum sayfamıza hoşgeldiniz, bu sayfada sizlere indireceğiniz speakychat sesli sohbet eklentisi hakkında bilmeniz gerekenleri ve eklentinin kurulumunu uygun bir dil ile anlatmaya çalışacağız, bu makaleyi dikkatlice okuyarak hem indirdiğiniz eklenti hakkında tam bir bilgi sahibi olabilecek hemde kurulumunun nasıl yapılacağını öğrenebileceksiniz.

Active-x indirme / Kurulum

Öncelikle daha önce hiç giriş yapmadığınız bir seslisohbet sitesine ilk defa giriş yaptığınız’da aşağıda yer alan resimdeki gibi bir uyarı çıkacaktır, bu uyarıda sizlere bilgisyarınız’da speakychat eklentisinin yer almadığı için sohbet ortamına giriş yapılamadığı ve eklentiyi indirip kurulumunu yaptıktan sonra tekrar giriş yapmanızın gerektiğini bildirilmektedir.

Active-x indir

Bu uyarıyı gördükten sonra tek yapmanız gereken download now butonuna tıklamak ve eklentiyi indirip kurulumu yapmaktır.Aşağıdaki bölümde speakychat active-x eklentisinin tam olarak kurulumu ve seslichat odalarına nasıl giriş yapılacağı işlem sırasına göre anlatılmıştır.Öncelikle kurulum aşamasına geçmeden önce aşağıdaki active-x indir butonuna tıklayıp eklentiyi indiriniz.

[toggle title=”Active-x indir” state=”open”]http://download.speakychat.me/speakychatinstall.exe[/toggle]

Seslisohbet Active-x Kurulum Aşaması;

  1. Üst kısımdaki speakychat download linkin’den active-x eklentisini masaüstüne indiriniz.
  2. indirme işleminin ardından kurulumun yapılması ve tarayıcınıza eklenmesi için aktif olan tüm web tarayıcılarını kapatınız.
  3. Masa üstüne inmiş olan speakychat.exe uzantılı dosya’nın üzerine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırınız.
  4. Kurulum aşamasındaki tüm bölümlere next dierek geçip kurulumu tamamlayınız.
  5. Kurulum işleminin ardından internet explorer, mozilla firefox, yandex veya opera gibi tarayıcılardan birisi’ni açıp adres satırı bölümüne www.sohbetgen.com yazınız.
  6. Sitemize giriş yaptıktan sonra ana sayfanın üst kısmında yer alan veya sağ sidebar bölümünde yer alan sesli ve görüntülü sohbet giriş resmine tıklayınız.
  7. Açılan giriş paneli’ne kullanıcı adınızı yazıp daha sonra avatar seç bölümünden size en uygun avatarı seçip giriş yap butonuna tıklayınız.

Tüm bu anlatılan işlemleri sırasıyla yaptıysanız sohbet odalarımıza giriş yapmış olacaksınız fakat yine bir sorun ile karşılaşıyor ve sohbet odalarımıza bağlanamıyorsanız sisteminiz’de sorun çıkaran bir durum olmuş olabilir bu nedenle bizlere web.developer07 skype adresimiz üzerinden veya +90 538 971 11 08 whatsApp iletişim adresi bölümünden ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Active-x sohbet sitelerine giriş için gerekli olan bir eklentidir bu nedenle mutlaka kurulması gerekmektedir.Burada yapılan paylaşım speakychat resmi web sitesinden yapıldığı için orjinal ve sorunsuzdur.