AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Acer’dan 169 Dolar Değerinde Laptop PC

Acer’dan 169 Dolar Değerinde Laptop PC

Aspire One Cloudbook 11 aynı zaman da 14 olarak açıklanan bilgisayarlar, Hem ince bir yapı da hem de kasalarına baktığımız da oldukça uygun fiyatlarıyla dikkatleri üzerine topluyor.

Yaklaşık olarak 1.6GHz değerindeki Celeron CPU’nun uda tercih edildiği makine üzerinde 2 GB RAM, Tam boyuta sahip olan bir klavye, USB, HDMI ve SD Kart gibi özellikler yer alıyor. Toplam da 11” değerine sahip olan versiyon üzerinde ise 16 G, 14” versiyon da ise 32 ve 64GB’lık dahili hafıza modeli  kullanılmış olduğu PC’ler üzerinde toplam da pil ömrüne baktığımız da 6 ya da 7 saat olduğu açıklanıyor.

480P çözünürlüklü olan web kamerasını da bünyesin de barındıran PC, Bir yıllık Microsoft’un Office 365 aboneliği aynı zaman da 1 TB’lık OneDrive bulut depolama alanıyla karşımıza çıkıyor.

11” değerinde olan modele baktığımız da Ağustos ayı ieçrisinde, 14” model ise Eylül ayın da satışa çıkacak bilgisayarın satış fiyatları sırasıyla 169 ve 199 Dolar olacak.

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir