IFA 2016 pek çok yeni cihaza ev sahipliği yaparken, yeni bir dizüstü modeli daha tanıtıldı. Tanıtım yapan marka bu sefer Acer olurken, Acer tarafından görücüye çıkarılan model Acer Swift, oldukça ilgi çekti. Bugüne kadar özellikle Lenovo ve HP’nin bilgisayar modelleri IFA 2016’da ön planda olurken, Acer tarafından yapılan tanıtım ile birlikte bu alanda yeni bir modele daha yer verilmiş oldu.

Acer Swift’te Neler Var?

Acer Swift ile ilgili yapılan tanıtımlarda en dikkat çeken detay Kaby Lake olarak adlandırılan işlemcinin kullanılması oldu. Acer Swift bu yeni teknoloji ile donatılırken, aynı zamanda inceliğiyle de dikkat çekti. İşlemcide yedinci nesil Intel Core versiyonları kullanılarak performansta üst düzey bir verim sağlanmış durumda.  Acer Swift serisi 4 farklı modeli barındırırken, kişiler 4 modelden istediğine sahip olabilecek. Özellikle ihtiyaçlara göre uygun bir cihazın satın alınması, 4 farklı seçeneğin sunulması sayesinde çok daha kolay olacak.

Acer Swift Versiyonları Neler?

Swift 1, Swift 3, Swift 5 ve Swift 7 adının verildiği modeller, yeni Acer Swift versiyonları olarak tanıtıldı. Cihazların donanımları ve teknik özellikleri farklı olurken, bu farklar fiyata da yansıyor. Tanıtımı yapılan cihazlar önümüzdeki günlerde satışa çıkartılacak. 

KAYNAK :

Acer Swift Tanıtıldı
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler: 84 views Okunma 05 Eyl 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *