ATV’nin yan kanalı olarak yayın yapmaya başlayan A2 TV frekans bilgileri aşağıdaki bölüm’de yer almaktadır, bu bilgiler A2 kanalının resmi web sitesi üzerinden yayınlandı. Digitürk, Tivibu, Teledünya ve Turkcell TV platformlarında faaliyete geçen A2 TV hangi kanalda olacak? İşte en çok futbol severlerin merak ettiği A2 kanalının frekans bilgileri ve TV platformlarında hangi kanalda yer alacağına dair bilgiler.

A2 Tv Frekans Bilgileri

A2 TV Türkiye kupası maçları ile yayın hayatına başlıyor, izleyiciler A2 TV’nin frekans bilgilerini ve yayınlanacağı kanal numarasını çok merak ediyor, A2 TV’nin yayın hayatına 29.11.2016 tarihi itibariyle başlamasıyla kanalın numarası ve frekans bilgileri’de belli oldu, İşte A2 TV frekans bilgileri.

A2 TV Frekans Bilgileri

A2 kanalını uydularına eklemek isteyen değerli ziyaretçilerimiz, aşağıdaki frekans bilgilerini receiverlarının ayarlar kısmındaki kanal ekleme bölümüne yazmaları gerekmektedir. Bu ayarları yaptıktan sonra sizlerde A2 TV kanalını izlemeye başlıyabilirsiniz.

[ads1]TÜRKSAT 4A uydusunda,
Frekans: 12053 Mhz
Symbol Rate: 27500
FEC: 5/6
Pol: H ( Yatay)

Ziraat Türkiye Kupası maçlarının yanı sıra Ezel, Elveda Rumeli, Sıla, Aliye, Avrupa Yakası, Asmalı Konak, Selena, Adanalı gibi bir döneme damga vurmuş dizilerin de yer alacağı A2’yi yukarıdaki frekanslar aracılığıyla izleyebilirsiniz

A2 TV DİGİTÜRK VE DİĞER PLATFORMLARDA KAÇ NUMARALI KANALDA OLACAK?

Digiturk’te 35 nolu kanalda yayın hayatına başlayacak olan A2, Teledünya’da 37 nolu kanal, Turkcell TV’de 29 nolu kanal, Tivibu’da ise 59 nolu kanalda izleyicilerle buluşacak.

A2 TV Frekans Bilgileri Nedir ?
5 (100%) 1 oy

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Şarkı Sözleri

Şarkı Sözleri

13 Eyl 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *