99 Dolar Değerindeki Windows 10’lu Mini Bilgisayar

Artık kullanıcıların bilgisayarın özellikleri kadar taşınabilirliğine de önem sağlıyor. InFocus adlı firma tarafından gelişimi yapılan Kangaroo, Çok uygun bir şekilde fiyata ve cepte taşınabilecek kadar küçük boyutuyla öne çıkıyor.

Taşınabilir olan depolama cihazlarıyla hemen hemen aynı boyutlarda olan Kangaroo, 2.24 GHz hızında görev yapan Intel Atom Z8500 CPU’dan güç alıyor. 2 GB RAM ile birlikte gelen bilgisayarlar üzerinde 32 GB eMMC depolama alanı bulunuyor. microSD desteği sayesinde bu alan 128 GB’a kadar çıkabiliyor.

Windows 10 Home Edition ön yüklü olarak gelen bilgisayarın oldukça akıcı bir şekilde performans sunduğunu açıklıyor. Bilgisayar iPad’e bağlantı yapıldığında bile tableti ekran olarak kullanabilmesiyle dikkat çekiyor. 99 Dolar üzerinde fiyat etiketine sahip olan Kangaroo’nun bugünden itibaren kendi sitesinden satın alınabileceği açıklanıyor. 

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir