4a Hizmet Dökümü

Selam değerli ziyaretçimiz, 4a hizmet dökümü sayfamıza hoşgeldiniz, Bu sayfa üzerinde tüm çalışma bilgilerinizin dökümüne ulaşabilir, toplamda kaç gün çalışmışsınız, hangi yıllarda, hangi aylarda hangi günler ne kadar süre ile çalışmıssınız hepsini tek tek inceleyebilirsiniz.

Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak için alt kısımdaki videoyu izleyebilirsiniz.Bu tanıtım filmi 4a hizmet dökümü için sizleri bilgilendirmek amacıyla yayınlanmıştır.4a nedir, 4a hizmet dökümü nasıl alınır tanıtım filmini izleyerek öğrenebilirsiniz.

4a Hizmet DökümüÜst kısımdaki videoyu izledikten sonra alt kısımda yer alan sorgula butonuna tıklayarak hizmet sayfasına giriş yapabilirsiniz.E-devlet kapısına internet üzerinden bağlanmak için tc kimlik numaranız vede PTT’den almış olduğunuz giriş şifresi gerekmektedir.

 

T.C kimlik numaranız vede e-devlet şifreniz ile birlikte sisteme giriş yaptıktan sonra Sosyal Güvenlik Kurumu bölümüne giriş yapıp daha sonra 4a Hizmet Dökümü sayfasına bağlanıp, gerekli olan tüm bilgilere tek bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz tüm bu hizmetler e-devlet kapısı üzerinden güvenle yapılmaktadır, Şifre ve diğer konular için PTT’lerden vede e-devlet kapısı üzerinden bilgi alabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir