AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / 2016’da Yeni Bir Apple MacBook Gelebilir!

2016’da Yeni Bir Apple MacBook Gelebilir!

21 Mart tarihinde Apple tarafından düzenlenen özel tanıtım ile birlikte iPhone SE ve iPad pro yeni modelleri tanıtılmış ve satışa çıkarılmıştı.  Apple tarafından yapılan bu etkinlik ile birlikte gözler Apple’a çevrilirken yapılan etkinlikte küçük bir detay gözlerden kaçmadı.

OS X adı verilen yeni işletim sisteminde Apple tarafından yeni bir model için de kodların sisteme eklendiği görüldü.  Bu yeni modelin 2016 yılı içerisinde güncellenmesi gereken MacBook için yapıldığı düşünülürken Mart 2015’ten beri kullanımda olan MacBook güncellemesinin yapılması geçen zaman düşünüldüğünde kaçınılmaz durumda.

Konuyla ilgili yabancı basında da pek çok iddia yer alırken özellikle 9to5Mac sitesi tarafından ortaya çıkarılan 12” MacBook iddiaları büyük ses getirdi.  Apple tarafından yeni bir tanıtım etkinliği düzenlenerek MacBook’un duyurulması beklenirken daha önce de gündemde MacBook Air modellerinin geleceği ve 13 ve 15 inçlik versiyonları ile cihazın satışa sunulacağı gibi çeşitli iddialar yer almıştı.

KAYNAK :

» Benzer içeriklere'de göz atmak istermisiniz ! »

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

apple_icar.jpg

Apple, Otomobil Projesini Rafa Mı Kaldırdı?

Apple tarafından yürütülen otomobil projesinin büyük değişikliğe uğradığı iddia ediliyor. Apple'ın bir süredir Tesla gibi otomotiv firmalarından üst seviye 13 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir