µTorrent İndir

µTorrent, Diğer bir çok torrent indirme programlarından daha fazla özelliği bünyesinde barındıran açık kaynak µTorrent İndirkodlu torrent indirme programıdır.Bandwidth özelliği ile önceliklendirme ve zamanlama gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır, Bunların yanı sıra bilgisayarınızda pek fazla yer kaplamıyacak kadar küçük ve ayrıcada sistem gereksinimleri bir o kadar küçüktür bu nedenlede bilgisayarınızı zorlamıyacak kadar kaliteli bir uygulamadır.

µTorrent 2017

Birden fazla kaynaktan aynı anda indirme özelliğini sizlere sunuyor,  genel veya her torrent dosyası için band limiti belirleyebiliyorsunuz. Kesilmiş, kopmuş bağlantıları başa sarmanıza gerek kalmadan kendisi devam ettirebiliyor. 45 adet dil seçeneği ile torrent ile indirme yapan kullanıcılar için en ideal programların başında gelmektedir.

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]Bu programın içerisinde yer alan reklam uygulaması nedeni ile kurulum yaparken antivirüs programınız uyarı verebilir.[/box]

µTorrent 3.4.9 İndir

[toggle title=”µTorrent 3.4.9 İndir ( 2017 )” state=”close”]https://yadi.sk/d/9D8WxkYU3AN83Q[/toggle]

MediaGet Torrent Programı İndir

[toggle title=”MediaGet Torrent Programı İndir” state=”close”]https://yadi.sk/d/fDD82z6v3AN8dg[/toggle]

Dowload hızınızı arttırmak vede aradığınız dosyaları kolayca indirmek için bu program mutlaka arşivinizde olması gereken programlardan birisidir.Sizlerde sohbetgen.com sayesinde bu programı ücretsiz olarak üst kısımdaki linklerden indirebilirsiniz.

Program’ın kurulumu ve kullanımı hakkında sorun yaşayan arkadaşlar veya bilgi almak isteyenler bizlere sorunlarınızı yazabilir veya sorununuzun ekran görüntüsünü iletebilirsiniz, yaşadığınız tüm sorunlarla ilgili teknik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir