%100 Çalışan WordPress Film Botları 2018

Bir çok arkadaşımızın isteği üzerine inceleyerek ve yenileyerek %100 çalışan wordpress film botlarını sizlere sunuyorum, aşağıdaki bölümde iki adet ayrı ayrı bot bulunmaktadır ikinisinide ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlıyabilirsiniz.Sitemizde social locker kullanılmaktadır bu nedenle indirme linklerini görüntülemek için alt kısımdaki beğen butonuna tıklayabilirsiniz.

%100 Çalışan WordPress Film Botları 2018

WordPress film botu arayanlar site site gezmesin diye bulduğum ve kaliteli olarak %100 çalışan botları burada sizlerle paylaşıyorum, botlar sürekli olarak güncellenmektedir sitemizi sürekli olarak ziyaret ederek yeni paylaşımlara göz atabilirsiniz.

Botları indirmek için aşağıdaki bölüme göz atabilirsiniz.Botlar eklenti olarak yüklenmektedir.indirdiğiniz botları rar arşivinden çıkarttıktan sonra sitenizin ftp klasörüne giriş yaparak wp-content/plugins bölümüne yükleyiniz, WordPress admin bölümünden eklentiler bölümüne giriş yaparak yüklediğiniz eklentileri aktif hale getirdikten sonra kullanmaya başlıyabilirsiniz.

WordPress Film Botu indir 2018


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir